Упаковка для суші 20х10 см (2 роли), з друком.




Наявність: упаковка виготовляється під замовлення.
Термін виготовлення: 10 роб. днів
Мін. кількість: 1000 шт.
УПАКОВКА ДЛЯ ДОСТАВКИ СУШІ
Конструкція. Коробка має самозбірну конструкцію, яка забезпечує збереження продукту та запобігає розкриттю упаковки під час транспортування.
Оплата здійснюється двома частинами. Перша частина (50%) здійснюється Замовником на початку роботи. Друга частина (50%) сплачується Замовником після отримання готової продукції.
Увага: оплата здійснюється тільки після підтвердження наявності продукції та актуальності цін
Матеріал. Виготовлена з екологічно чистого картону з водо- і жіростійким покриттям з внутрішньої сторони.
Сфера використання. Упаковка призначена для фасування, транспортування, продажу та вживання холодних та гарячих страв.
Індивідуальний дизайн. Компанія OdesaPack пропонує виготовлення упаковки з індивідуальними характеристиками. Будь ласка, уточнюйте інформацію у нашого менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Картон |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 5 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 5,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 3000 шт.

