Брендована коробка для суші на 2 ролі (20*10*5 см)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УВАГА!!!!!! Упаковка виготовляється під замовлення
Термін виготовлення: 7-10 роб. днів
Мін. кількість: 1000 шт.
БРЕНДОВАНА УПАКОВКА ДЛЯ СУШІ НА 2 РОЛИ
Конструкція. Коробка має самозбірну конструкцію, яка забезпечує збереження продукту та запобігає розкриття упаковки під час транспортування. Також конструкція дозволяє зекономіти місце на складі.
Оплата здійснюється двома частинами. Перша частина (50%) здійснюється Замовником на початку роботи. Друга частина (50%) сплачується Замовником після отримання готової продукції.
Увага: оплата здійснюється тільки після підтвердження наявності продукції та актуальності цін
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 200*100*50 мм |
- Ціна: 6,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

