Паковання для суші 20*10*5 см. Друк логотипу під замовлення





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Картонна одноразове паковання для суші |
| Номер моделі | 12K_1 |
| Розмір | 20*10*5 см |
| Матеріал | картон з ПЕ покрытием |
| Колір | брендування |
| Можливість виготовлення паковання з логотипом | є |
| Термін виготовлення замовлення | 10 робочих днів |
| Мінімальний обсяг замовлення | 1000 шт. |
| Сфера використання | суши, продукти питания |
| Виробництво | Україна, Одеса |
Оплата здійснюється двома частинами. Перша частина (50%) здійснюється Замовником на початку роботи. Друга частина (50%) сплачується Замовником після отримання готової продукції.
Увага: оплата здійснюється тільки після підтвердження наявності продукції та актуальності цін
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Картон |
- Ціна: 6,20 ₴
- Спосіб упаковки: Продукція упаковується в гофроупаковку, а також у стрейплівку


