Картонне паковання з друком під замовлення





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія OdesaPack виготовляє картонне паковання з друком під замовлення.
Конструкція та дизайн паковання розробляються згідно з побажаннями Заказника. Можливо, виготовлення пробного зразка.
Термін виготовлення тиражу от 10 робочих днів із моменту твердження макета упаковки (залежно від складності конструкції) и предоплаты.
Технічні характеристики:
- офсетний друк:
- целюлозний любо макулатурний картон різних щільностей;
— різновиди оздоблення: ламінація матовою/глянсовою плівкою, тиснення фольгою/конгревне тиснення, пластикове віконце.
Оплата здійснюється двома частинами.
Перша частина (50%) здійснюється Замовником на початку роботи.
Друга частина (50%) сплачується Замовником після отримання готової продукції.
Увага: оплата здійснюється тільки після підтвердження наявності продукції та актуальності цін
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | Картон крейдований |
| Висота | 18 см |
| Повнокольоровий | True |
| Варіанти обробки | Пластикове вікно, УФ-лакування, Тиснення, Ламінація |
| Виробник | ТЕС-ПАК |
| Колір | брендована |
| Розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 6 ₴






