Паковання для прикрас

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для ювелірних виробів.
Індивідуальне брендоване паковання виготовлене з міцного картону з нанесенням персоналізованого зображення. Ідеально підходить для кілець, сережок, підвісок, кулонів, попінок.
Характеристики продукту:
- Розміри: 4см*4см*4см
- Матеріал: ламінований картон
- Можливість вибору кольору паковання
- Можливість персоналізації паковання — тиснення логотипа
- Розміри: ця форма може бути адаптована під розміри, необхідні замовникові
- Потрібне збирання.
Оплата здійснюється двома частинами. Перша частина (50%) здійснюється Замовником на початку роботи. Друга частина (50%) сплачується Замовником після отримання готової продукції.
Увага: оплата здійснюється тільки після підтвердження наявності продукції та актуальності цін
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Оздоблення | Кольорова фольга, Срібна фольга, Золота фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Odesapack |
| Особливості | Самозбираюча |
- Ціна: 3 ₴
- Мінімальне замовлення: 3000 шт.

